Kontaktujte nás:

S výberom Vám radi poradíme

051/776 54 10
eshop@stomex.sk

O spoločnosti

Spoločnosť STOMEX s.r.o. bola založená a začala svoju činnosť 8. Januára 1992, so zámerom zásobovať trh pracovnými odevmi a ostatnými OOPP – t.j. osobnými ochrannými pracovnými pomôckami. V tom čase obsahoval výrobný program niekoľko základných vzorov pracovných odevov. Postupný a plánovaný vývoj a zvýšené nároky trhu prirodzene smerovali k rozšíreniu výrobných kapacít a zároveň k rozšíreniu ponuky sortimentu odevov, obuvi a ostatných OOPP.

11. októbra 1996 bola slávnostne otvorená nová technologicky moderne riešená budova s dvomi výrobnými prevádzkami (odevná a obuvnícka), vlastnými skladovými priestormi a administratívnou časťou. Strojové vybavenie v novovybudovaných priestoroch ako aj v pôvodnej výrobnej prevádzke, sa skladá zo zariadení renomovaných značiek, čo v spojení s použitím moderných technológií umožňuje dosahovať najvyššiu možnú produktivitu a kvalitu. Aj týmto sa firma STOMEX zaradila a v súčasnosti patrí medzi konkurencieschopných dodávateľov kompletného sortimentu pracovných a bezpečnostných odevov, obuvi a ostatných OOPP.

Od začiatku činnosti firmy boli popri modeloch klasických pracovných odevov a obuvi postupne vyvíjané, európskymi normami špecifikované špeciálne bezpečnostné odevy a obuv – táto skupina výrobkov svojimi vlastnosťami a kvalitou spĺňa príslušné európske normy a má takto prístup na domáci a európsky trh. Do tejto kategórie patrí aj rôzne ďalšie OOPP príslušenstvo.

Športové bundy, rôzne odevné doplnky, príslušenstvo, rekreačná a vychádzková obuv sú doplnkové artikly, ktoré sa tiež nachádzajú v sortimente našich výrobkov.

CHRÁNENÁ DIELŇA - ponúkame možnosť poskytnutia náhradného plnenia nákupom produktov cez chránenú dielňu.

Vážení zákazníci, dovoľte, aby sme Vám na záver tohto krátkeho predstavenia spoločnosti STOMEX vopred poďakovali za pozornosť a čas venovaný návšteve našej eshopovej stránky.